Torba codzienna nieodzowny atrybut eleganckiego mężczyzny

W pojęciu elegancji zawartych jest wiele ważnych czynników, wpływających na ocenę końcową. Bycie stylowym mężczyzną, wedle przyjętego schematu to konieczność doboru dobrze skrojonego garnituru, tudzież wielka rozwaga podczas wyboru obuwia. A gdzie w tym wszystkim szereg dodatków, które w swojej prostocie czynią naszą stylizację bardziej wysmakowaną, perfekcyjną?!

Ten wpis został w pełni poświęcony torbie codziennej, która nie cieszy się większym zainteresowaniem u naszego rodzimego odbiorcy. Nagminnie na ulicach spotykam eleganckich mężczyzn dzierżących w swoich rękach torby foliowe, plecaki, które tworzą widoczny dysonans pomiędzy stylizacją a opisywanym elementem zestawienia. W ekstremalnych sytuacjach dostrzegalne są tzw. torby śniadaniowe- o zgrozo 🙂 Pytanie jakie automatycznie nasuwa mi się na myśl jest niezwykle oczywiste, dlaczego tak jest?!


12105732_873459066083754_406586188131596444_n12048815_969595573079860_1119699127_n

Polski mężczyzna w większości przypadków czerpie nieprawidłowe wzorce z otoczenia, powielając błędy. Drugim ważnym czynnikiem jest brak elementarnej wiedzy, obycia z kanonami męskiej elegancji. Czytając uważnie ten fragment wpisu możecie jednoznacznie stwierdzić że jestem bardzo krytyczny w ocenie wiedzy mężczyzn, która na całe szczęście zmienia się na plus. Chciałbym aby po streszczeniu niniejszego artykułu każdy facet odpowiedział sobie na fundamentalne pytanie- Czy dobór dodatków jest dla mnie ważny?!

Dzięki uprzejmości firmy Gawor zostałem wyposażony w  torbę codzienną, aby przeprowadzić test pod kątem praktycznym oraz dopełnienia  stylizacyjnego. Kolor głębokiego brązu jest bardzo atrakcyjny, jego najważniejszym atutem  jest nieograniczona możliwość łączenia z różnorakimi stylizacjami. Jako fan klasycznej elegancji okraszonej włoskim luzem w mojej głowie automatycznie narodził się pomysł, aby dzieło firmy Gawor wkomponować w stylizację, gdzie do odpowiedniej rangi wywyższałem zestawienie z marynarką dwurzędową.


prod1mens_bag

Czas na moją subiektywną ocenę na, którą wpłynęło wiele niuansów. Zacznę od designu torby, który nie jest przesadzony dzięki czemu torba odziedzicza walor dystynkcji. Często przemieszczając się muszę mieć przy sobie wiele przydatnych rzeczy i w tym przypadku nieograniczona ilość miejsca pozwala mi na zabranie wielu drobnostek. Kieszeń na piętnastocalowego laptopa z miejsca skradło moje serce. Torba została wykonana ze skóry bydlęcej, nieziemsko przyjemnej w dotyku. Wykorzystano do tego celu skórę sprowadzoną z Włoch od jednego z renomowanych producentów. W każdym detalu widoczny jest pietyzm w wykończeniu przez wykwalifikowanych  kaletników firmy Gawor. Niewątpliwym walorem torby codziennej jest jej uniwersalność. Wyraziście wkomponuje się w outfit casualowy lub stricte formalny.

Za solidność wykończenia, Gawor otrzymuje u mnie ocenę bardzo dobrą. Będąc cały czas w ruchu torba jest narażona na czynniki atmosferyczne, lub najzwyczajniej w świecie, przez moją nadaktywność, często ląduje w mało sprzyjających miejscach. Oczywiście są pewne drobne mankamenty, które zostały przekazane osobom decyzyjnym. Reasumując opisywane dzieło polskich kaletników jest w stanie odnieść duży sukces na tak wymagającym rodzimym rynku. Kluczem co do wyboru produktów marki Gawor jest jakość poparta niewygórowaną ceną, i w tym aspekcie ekonomicznym, dostrzegam wielki potencjał. Z przyjemnością, kibicuję polskim firmom, które świadczą tak profesjonalne usługi .


zdjecie_086men_1175_inside

 

0
Brak tagów 0 Komentarzy 0

Brak komentarzy

Co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *