Warszawa Pod Krawatem

Grono osób ma ograniczoną możliwość zinterpretowania tego jakże lakonicznego hasła, stanowiącego fundament naszej działalności.

Celem wpisu jest transparentne zobrazowanie idei, którą chcemy zaszczepić u szerszego ogółu. Bodźcem, który uruchomił tę akcję jest marazm stylistyczny w postaci niechlujnie ubranych mężczyzn na rodzimym podwórku. Polacy podchodzą do tego wątku w sposób obcesowy, schematyczny. Widok elegancko ubranego mężczyzny emanującego pewnością siebie w dosłownym słowa tego znaczeniu jest odbierany jako indywiduum!

Nadmienię, że pomysłodawcą a zarazem organizatorem akcji jest Albert Borowiecki, którego przesłaniem jest ukazanie polskiego mężczyzny jako pewnego siebie oraz otwartego na mariaże stylistyczne.

Otoczka wizualna ma swoje niebagatelne znaczenie, ale wedle mojej oceny warto promować i rozpowszechniać etykietę prawdziwego dżentelmena, dla którego sposób zachowania w życiu codziennym to nie mrzonka a wręcz istota egzystencji.

Marszałkowska w dniu naszego spotkania tętniłam życiem, kolorystyką, zauważalne były komentarze przechodniów, którzy nie są przyzwyczajeni do widoku tak znacznej grupy dobrze wyglądających mężczyzn. Odbiór był więcej niż zadawalający, ponadto widoczna była chęć utożsamiania się z naszą grupą przez męską część obserwatorów. Ten fakt nastraja mnie pozytywnie i dzięki temu wiem, że nasza inicjatywa nie jest daremna!

A to dopiero etiuda zapowiadająca wydarzenie, które odbędzie się 17.07.2015 🙂

Zapraszam do obejrzenia trailera oraz foto relacji.

W sesji zdjęciowej wzięli udział: For Gentleman – Blog , Rafał Maślak , Jan Adamski , Dandy Yourself , UOMO Italy

Zdjęcia wykonała: Katarzyna Purchalak KPMultimedia

Zdjecie_020Zdjecie_009Zdjecie_021Zdjecie_134Zdjecie_058Zdjecie_096Zdjecie_026Zdjecie_017Zdjecie_068Zdjecie_070

 

0
Brak tagów 0 Komentarzy 0

Brak komentarzy

Co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *